Ełk - na sygnale

uslugi elektryczne elk

Policyjny kogut

Poszukiwany zatrzymany przez patrol wodny na jeziorze Selmęt Wielki.

Policyjni wodniacy podczas patrolu na jeziorze Selmęt Wielki zatrzymali 42-letniego mieszkańca Żar, który płynął łódką mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. W trakcie kontroli okazało się, że 42 -latek poszukiwany jest przez sąd do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Z plaży trafił wprost do policyjnego aresztu.Policyjni wodniacy podczas patrolu na jeziorze Selmęt Wielki zatrzymali 42-letniego mieszkańca Żar, który płynął łódką mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. W trakcie kontroli okazało się, że 42 -latek poszukiwany jest przez sąd do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Z plaży trafił wprost do policyjnego aresztu.
Na jeziorach powiatu ełckiego nad bezpieczeństwem osób wypoczywających nad wodą czuwają policyjne patrole wodne. Jednym z ważnych elementów ich pracy są kontrole stanu trzeźwości.
W piątek po południu policyjni wodniacy podczas patrolu na jeziorze Selmęt Wielki skontrolowali stan trzeźwości 42-letniego mężczyzny pływającego łodzią wiosłową. Okazało się, że mężczyzna wypłynął na jezioro mając blisko1,5 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Żar został ukarany mandatem karnym, łódź natomiast przekazano trzeźwej osobie.
W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Żarach do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. W związku z tym, z plaży trafił wprost do policyjnego aresztu.
Także w niedzielę na tym samym jeziorze w miejscowości Mrozy Wielkie, policjanci kontrolowali 36-letniego mężczyznę, który pływał łódką. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało  0,4 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zakazali mężczyźnie dalszego sterowania łódką i ukarali go mandatem karnym.
W trosce o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą apelujemy o rozwagę i bezwzględne przestrzeganie elementarnych zasad bezpieczeństwa. Pamiętajmy by nie wchodzić do wody będąc pod wpływem alkoholu. Przypominamy też, że za pływanie żaglówkami, łódkami, kajakami czy rowerami wodnymi pod wpływem alkoholu grozi kara grzywny, ale przede wszystkim jest to niebezpieczne zarówno dla nas samych jak i innych osób wypoczywających nad wodą.

Wideo informacje

Kategoria: Wiadomości lokalne

Osiem milionów złotych wyda samorząd Ełku na budowę i przebudowę ścieżek rowerowych w mieście. Projekt składa się z...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Kalendarz imprez Ełk

loader
Słonecznie

-11°C

Ełk

Słonecznie

Wilgotność: 90%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 18 Mar 2018

    Słonecznie 0°C -11°C

  • 19 Mar 2018

    Słonecznie 2°C -7°C

On Screen Facebook Popup by Infofru

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

Close

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.
Zaloguj

Loguj przez FACEBOOK