Ełk - na sygnale

reklama Elk

Nietrzeźwy wsiadł za kierownicę i uderzył w drzewo

Pijany wsiadł za kierownicę i uderzył w drzewo

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 34-letni mieszkaniec gminy Augustów. Mężczyzna trafił do szpitala z podejrzeniem złamań, po tym jak uderzył samochodem w przydrożne drzewo. Kierowca był pijany – miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło dziś (02.05.2017r.) wczesnym rankiem w okolicach miejscowości Sędki na drodze krajowej nr 16. Jak wynika z ustaleń policjantów 34-letni kierowca pojazdu marki Renault Laguna zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna podróżował sam i trafił do szpitala z podejrzeniem złamań. W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że 34-latek jest pijany. Mieszkaniec gminy Augustów miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
34-latek odpowie przed sądem. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, konsekwencje finansowe oraz utrata uprawnień.

Wideo informacje

Kategoria: Inne

Ełk Wiadomości miejskie 22 12 2017

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Więcej tematów »

Kalendarz imprez Ełk

loader

kominki grille wedzarnie

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.
Zaloguj

Loguj przez FACEBOOK