Ełk - na sygnale

reklama Elk

Komenda Policji w Ełku

Nowy samochodem jechała pijana i bez prawa jazdy

Kara do 2 lat pozbawienia wolności grozi kobiecie, która mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie kierowała pojazdem. Policjanci ustalili, że 22-latka nigdy nie miała prawa jazdy. Okazało się także, że samochód, którym jechała kupiła sobie kilka godzin wcześniej.

Patrol ruchu drogowego zauważył w Kalinowie samochód marki Seat, który na widok radiowozu gwałtowanie zawrócił i pośpiesznie próbował odjechać w osiedlową ulicę. Policjanci zatrzymali auto do kontroli. Za kierownicą siedziała 22-letnia mieszkanka Augustowa. W trakcie kontroli okazało się, że kobieta jest pijana. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jej organizmie.

Ponadto policjanci ustalili, że 22-latka porusza się bez wymaganych dokumentów i nigdy nie posiadała uprawnień do kierowania. Tym bardziej dziwi fakt, że samochód, którym jechała kupiła tego samego dnia.

Kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a także konsekwencje finansowe.

To nie jedyne przewinie podróżujących seatem tego dnia. Policjanci wylegitymowali także pasażera, z którym podróżowała 22-latka. Mężczyzna próbował wprowadzić policjantów w błąd podając nieprawdziwe dane osobowe. Został za to ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Wideo informacje

Kategoria: Inne

Ełk Wiadomości miejskie 22 12 2017

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Więcej tematów »

Kalendarz imprez Ełk

loader

kominki grille wedzarnie

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.
Zaloguj

Loguj przez FACEBOOK