Ełk - na sygnale

reklama Elk

Policjanci z wizytą w Środowiskowym Domu Pomocy

Policjanci z wizytą w Środowiskowym Domu Pomocy

Policjanci z ełckiej jednostki angażują się także w projekty profilaktyczne skierowane do seniorów i niepełnosprawnych. W efekcie dzielnicowy i policjantka zajmująca się profilaktyką społeczna odwiedzili dziś podopiecznych Domu pod Kasztanami. Na spotkaniu poruszano tematy związane z bezpieczeństwem i poprawnymi zachowaniami.


Policjanci kolejny raz spotkali się ze społeczeństwem, aby wspólnie porozmawiać o bezpieczeństwie. Dziś dzielnicowy mł. asp. Cezary Cemer i policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną sierż. Agata Kulikowska de Nałęcz odwiedzili podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Pod Kasztanami” w Ełku.

Ważne dla podopiecznych Domu pod Kasztanami było to, że mogli poznać dzielnicowego i dowiedzieć się, jaką rolę i zadania ma taki policjant. Dzielnicowy rozmawiał o ich problemach, dostrzeganych zagrożeniach i udzielał rad w zakresie swoich kompetencji. Przedstawił także możliwe formy bezpośredniego kontaktu z nim w razie potrzeby.

Policjanci przestrzegali także przed używaniem przemocy i agresywnymi zachowaniami względem siebie.

Uczestnicy spotkania usłyszeli, jak zachowywać się w życiu codziennym, aby nie paść ofiarą przestępstwa. Policjanci omówili sposób zachowania się w sklepach, na drogach, a także w domu rodzinnym i w placówce.

Podczas spotkania policjanci odpowiedzieli na wiele nurtujących podopiecznych placówki pytań.

Wideo informacje

Kategoria: Inne

Ełk Wiadomości miejskie 22 12 2017

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Więcej tematów »

Kalendarz imprez Ełk

loader

kominki grille wedzarnie

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.
Zaloguj

Loguj przez FACEBOOK