reklama Elk

WIADOMOŚCI

Fisharmonia w Ełku

Zakończyła się renowacja jednego z eksponatów Muzeum Historycznego w Ełku - fisharmonii (klawiszowego instrumentu muzycznego) firmy Lindholm Hof-Harmoniumfabrik Fisharmonia (klawiszowy instrument muzyczny) to eksponat który znajduje w zbiorach ełckiego muzeum. Instrument przekazała Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku.

Napisz komentarz (1 Komentarz)
Boisko Mickiewicza w Ełku

Kolejna inwestycja samorządu w miejską infrastrukturę sportowo-rekreacyjną. Boisko osiedlowe przy ul. Mickiewicza 29 w Ełku odzyskało swój blask. Nowego miejsce do gry doczekali się szczególnie młodzi sympatycy sportów drużynowych. Ponadto został już ogłoszony przetarg na zagospodarowanie terenu przy ul. Mickiewicza 27,29,31 w Ełku.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Święto Policji w Ełku

W środę 26 lipca 2017 r. w Ełckim Centrum Kultury odbyły się obchody Święta Policji. Podczas uroczystości policjantom wręczone zostały m.in. srebrny i brązowy medal za długoletnią służbę oraz odznaki „Zasłużony Policjant”. Złożono także gratulacje rodzicom policjantów wyróżniających się w służbie. Ełckie policjantki z kolei dodatkowo uhonorowano kwiatami.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
MZK EŁk

Miejski Zakład Komunikacji w Ełku Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami związanymi z przebudową drogi na odcinku pomiędzy miejscowościami Sajzy i Piaski, w dniach 16, 17 i 21.08.2017 r. zostaje zawieszone kursowanie komunikacji miejskiej do tych miejscowości (autobusy linii nr 3 będą kończyły kursy na przystanku nr 122 Malinówka – pętla).

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Bezpłatne badania

Od 18 lipca mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego mogą wykonać bezpłatne. Od 18 lipca mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego mogą wykonać bezpłatne badania tomografii komputerowej klatki piersiowej w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych – Program Badań w Kierunku Wykrywania RakaPłuca. Mieszkańcy powiatów: lidzbarski, gołdapski, olecko-gołdapski, nowomiejski,ostródzki, węgorzewski, ełcki, elbląski, giżycki oraz miasta Elbląg będą mogli skorzystaćz darmowych badań w centrach Affidea Olsztyn (przy ulicy Niepodległości 44 oraz ulicyŻołnierskiej 18a).

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Projekty

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza do udziału w IV edycji konkursu „Twój start-up – Twoja przyszłość”. W konkursie może wziąć udział każda osoba, mająca pomysł na rozpoczęcie innowacyjnego biznesu. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 października 2017 r.Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza do udziału w IV edycji konkursu „Twój start-up – Twoja przyszłość”.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wideo informacje

WIADOMOŚCI MIEJSKIE 27 10 2017

Kategoria: Wiadomości lokalne

Nowa Wieś Ełcka będzie tegorocznym gospodarzem Dożynek Gminy Ełk. Święto plonów odbędzie się w najbliższą niedzielę...

Kategoria: Wiadomości lokalne

Z forum

Więcej tematów »

Kalendarz imprez Ełk

loader

kominki grille wedzarnie

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.
Zaloguj

Loguj przez FACEBOOK