§ I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Serwis www.wirtualnyelk.pl nie udostępnia nikomu danych o naszych użytkownikach. Serwis może ustawiać w przeglądarce użytkownika tzw. ciastko (cookie) umożliwiające identyfikację użytkownika. Informacje zebrane przez serwer www w formie logów (adres ip, odwiedzona podstrona) są zbierane wyłącznie w celach statystycznych i informacyjnych.

§ II REJESTRACJA W SERWISIE

Podczas rejestracji w serwisie www.wirtualnyelk.pl zbierane są dane, które konieczne są do prawidłowego przebiegu procesu kojarzenia zarejestrowanych Użytkowników. Konieczne jest podanie między innymi nazwy/loginu, adresu e-mail (konieczny do procesu rejestracji) i hasła dostępu (autoryzacja logowania do serwisu).

§ III BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Serwis www.wirtualnyelk.pl w miare możliwości zapewnia bezpieczeństwo techniczne i organizacyjne, aby zarządzane przez nas dane osobowe, chronione były przed przypadkowymi lub zamierzonymi manipulacjami, stratami, zniszczeniami lub dostępem do nich przez osoby nieupoważnione (niezarejestrowane, niezalogowane). Podjęte przez nas środki bezpieczeństwa będą (stosownie do postępu technologicznego) usprawniane na bieżąco.

§ IV INFORMACJE PRAWNE

(Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.(Dz.U. Nr 133, poz. 883). Informujemy, iż przysługuje Ci prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia, a także inne prawa w zakresie kontroli przetwarzania danych, uzyskiwania informacji o swoich prawach w zakresie ochrony danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualniania, sprostowania danych, czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania danych, usunięcia danych ze zbioru. Jednocześnie informujemy, że serwis www.wirtualnyelk.pl ma prawo do usunięcia Twoich danych osobowych w rozumieniu Ustawy bez Twojej zgody i podana przyczyny. Na żądanie serwis www.wirtualnyelk.pl poinformuje Państwa elektronicznie, stosownie do obowiązującego prawa, czy i jakie dane osobowe Państwa są u nas zgromadzone.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.
Zaloguj

Loguj przez FACEBOOK