reklama Elk

Specjalista ds. Projektów EFS

Dodaj do ulubionych
Dodane 2017-07-20 10:33:03
Autor
Gość

Opis

OPTIMA HRS (Human Resource Solutions) poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Projektów EFS.

Zakres obowiązków m.in.:

rekrutacja uczestników projektu, działania promocyjne i marketingowe, opracowywanie dokumentacji projektowej, organizacja i nadzór przebiegu szkoleń oraz staży realizowanych w ramach projektu, opracowanie i analiza ankiet, sprawozdawczość projektu.

Wymagania:

ukończone studia wyższe magisterskie, dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność, wysoka kultura osobista, mile widziane doświadczenie w realizacji projektów EFS.

Oferujemy:

atrakcyjny, motywujący system wynagrodzenia, ciekawą pracę zapewniającą kontakt z ludźmi, przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Lokalizacja

Ełk

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 25
Wyświetlony: 56
Wygasa: 2017-08-19 10:33:03

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK