reklama Elk

Pracownik produkcji stolarki aluminiowej i PCV

Dodaj do ulubionych
Cena do negocjacji
Dodane 2017-10-05 14:40:50
Autor
Gość

Opis

• Doświadczenie zawodowe w branży okiennej Aluminium – mile widziane
Wymagania:
-wykształcenie minimum zawodowe,
-doświadczenie przy produkcji stolarki otworowej-mile widziane,
-zdolności manualne,
-dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy,
-znajomość obsługi maszyn-mile widziana
-umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
-zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Działu Produkcji Aluminium,
-Montaż podzespołów stolarki aluminiowej
-Pomoc przy pakowaniu i załadunku
Wybranym kandydatom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość przyznania premii uznaniowej
Praca w zakładzie produkcji ślusarki aluminium w Ełku.
Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami i skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Ełk
Kolonia 2

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 88
Wyświetlony: 54
Wygasa: 2017-11-04 14:40:50

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK