× Praca Ełk

Wypożyczalnia samochodów - Ełk

• Damian
  • Damian Avatar Autor
2 miesiąc 3 tygodni temu #4526 przez Damian
Czy znacie dobre wypożyczalnie samochodów w mieście? Mogą być też bliskie okolice, ale z dowozem auta pod dom, słyszałem pozytywne opinie o PANEK - macie jakieś doświadczenia z nimi?
  • Tomasz Zarodny
  • Tomasz Zarodny Avatar Autor
2 miesiąc 2 tygodni temu #4532 przez Tomasz Zarodny
Tak - kilkukrotnie nasza firma korzystała z PANEK w kwestii wypożyczania samochodu. Zawsze w sumie byliśmy zadowoleni z ich usług. To były dobrej jakości auta dla przedstawicieli handlowych także z jakością samochodów na pewno nie są na bakier. Szefostwo chwaliło sobie warunki współpracy także chyba da się z nimi fajnie dogadać.
  • Janek Sendel
  • Janek Sendel Avatar Autor
1 miesiąc 4 tygodni temu #4534 przez Janek Sendel
3 razy miałem przyjemność skorzystać z tej firmy i mogę jedynie polecić - obsługa była bardzo miła, ale co ważniejsze - rzeczowa. Dodatkowo Panek ma doskonałej klasy pojazdy, pożyczałem BMW z klasy premium i nie byłem zawiedziony.
  • Radek
  • Radek Avatar Autor
1 tydzień 2 dni temu #4573 przez Radek
Ja i moi znajomi wypożyczają zawsze auta w wypozyczauto.elk.pl.
Mają nowe auta w fajnych cenach. No i najważniejsze nie maja bzdurnego ograniczenia w postaci limitu km.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
1 tydzień 2 dni temu #4574 przez Anonim

Radek napisał: Ja i moi znajomi wypożyczają zawsze auta w wypozyczauto.elk.pl.
Mają nowe auta w fajnych cenach. No i najważniejsze nie maja bzdurnego ograniczenia w postaci limitu km.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ciekawe która wypozyczalnia aut ma limit kilometrów