Ełckie Forum Dyskusyjne

uslugi elektryczne elk

× Zabytki Ełk

Pub Smetek - naruszenie nietykalnosci cielesnej

3 tygodni 13 godzin temu - 3 tygodni 13 godzin temu #4734 przez Krakow
Drodzy Elczanie. Jestesmy ludzmi po 50. Dzis bylismy z przyjaciolmi w pubie Smetek w Elku. Biesiadowalismy do godz. ok 1 w nocy. Siedzielismy w rogu przy stolikach na przeciwko baru przy oknie. Przy barze siedzialo trzech sporo od nas mlodszych mezczyzn. W pewnym momencie udalem sie w kierunku toalety. W tym samym czasie do toalety udal sie tez jeden z mlodziencow siedzacych przy barze. On byl przede mna w drodze do toalety. W czasie kiedy ten mlodzieciec wszedl na schodki prowadzace do toalety, dwoch ochroniarzy pubu Smetek wbieglo za nim i jeden z nich - ten nizszy w niebieskiej podkoszulce kopnal w plecy tego mlodzienca, a ten padl na podloge. Mlodzieniec wstal i odwrocil sie, po czym ten w niebieskiej podkoszulce przycisnal mlodzienca za szyje do sciany i cos do noego mowil. Nie slyszalem co mowil do niego dokladnie. Ten wiekszy i wyrzszy ochroniaz stal na schodkach i zblokowal mi dostep do toalety. Gdy go poklepalem po plecach on sie odwrocil. Powiedzialem mu, ze chce do toalety a on do mnie, ze ''jest zajeta, czekaj''. Ja mu na to, ze skad on wie ze jest zajeta? - przeciez stoi tutaj (na schodkach) a toaleta jest dalej i za drzwiami. W kortyarzu ten w niebieskim podkoszulku dalej trzymal za szyje mlodzienca. Byla miedzy nimi wymiana zdan. Ten wiekszy odpowiedzial do mnie, ze ''zaraz Cie wypierdole''. Powiedzialem okay i sie wycofalem do grona z ktorym biesiadowalem. Po tym wudarzeniu, nie bylismy w tej knajpie dluzej niz zajelo nam wstanie i ubranie kurtek.

Zalujemy ze tam poszlismy, bo to ile tam zostawilismy pieniedzy i to jak mnie potraktowano, nie mowiac juz o tej czynnej napasci na tego mlodzienca, zasluguje na temat do gazet conajmniej.
Wstyd.

Nie polece tego pubu nikonu a jeszcze napisze do wlasciciela chodz watpie by to cokolwiek dalo.

Ireneusz Wawiurko / turysta Krakow
Breezy

15°C

Ełk

Breezy

Wilgotność: 50%

Wiatr: 40.23 km/h

• 24 Apr 2018

Rain 15°C 7°C

• 25 Apr 2018

Showers 13°C 8°C

On Screen Facebook Popup by Infofru

Miasto Ełk

Close

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.
Zaloguj

Loguj przez FACEBOOK