Ełckie Forum Dyskusyjne

reklama Elk

× Wędkarstwo Mazury

normal gdzie na ryby ?

6 lata 4 miesiąc temu #1709 przez igorski
No fakt w tym sezonie jest bardzo dużo wędkarzy.
Na miejscu dzierżawcy jeziora bym zredukował limit zezwoleń sezonowych do 30.
Ale jak ktoś jest pazerny na kasę to wiadomo.
Ja jak do tej pory zaliczam ten rok lepszy niż poprzedni na tym jeziorku :)pozdrawiam
6 lata 3 miesiąc temu #1733 przez chlopzmazur
Administrator ma rację. W Ełckim jeziorze pływa jakaś ryba. Łowię na nim chętnie (bo blisko domu), połowa linii brzegowej dostępna z brzegu, od czasu do czasu los się uśmiechnie i coś fajnego się złapie. Nie jest to jedynie moja opinia. Nad wodą pogada się od czasu do czasu ze współmoczykijami.
Historie, że Jezioro Ełckie wykupili Warszawiacy albo kosmici są chyba nieprawdziwe. Dostępność do niego jest bezproblemowa.

czarmazur.blogspot.com/
6 lata 1 tydzień temu #1794 przez Chriso
A możecie powiedzieć jak jest z pozwoleniem na jez. ełckie? gdzie można kupić? jaka cena dniówki?
6 lata 1 tydzień temu #1795 przez igorski
Zezwolenie możesz kupić w prawie wszystkich sklepach wędkarskich, a co do ceny to nie wiem ,jak w tym roku, w 2011 było ok 20 zł
6 lata 5 dni temu - 4 lata 3 miesiąc temu #1807 przez TZ
z dzisiejszego połowu na jeziorze ełckim :)

kolacja mniam mniam.... B)

Załącznik wedkowanie-na-mazurach.jpg nie został znaleziony

Załączniki:
6 lata 4 dni temu #1813 przez msakr
więcej ości jak to warte! krąpie fe ;p
6 lata 3 dni temu #1821 przez Anonim
Leszcze kolego leszcze
5 lata 10 miesiąc temu #1958 przez M
Na Suwalszczyznę. Jezioro Boczne niedaleko Przerośli pięknie położony zbiornik w głębokiej rynnie przez co dostęp do niego jest ograniczony i za to rybka jest (płoć, leszcz ,lin, sielawa, szczupak,okoń. Na zdjęciu efekt godzinki na łódce na białego robaka. www.bobrowadolina.manifo.com

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników!

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.
Zaloguj

Loguj przez FACEBOOK